Flowermate Vapormax 5.0 PRO vaporizer

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Flowermate Vapormax 5.0 PRO vaporizer

Be the first to review this product

Availability: In stock

€103.27

Quick Overview
pojemnosc baterii 5200mAh Battery life +180min
40-230°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
5200mAh +180min 40-230°C 6min No Ceramics No OLED

Portable Vaporizer Flowermate V5.0 PRO for vaporization of dried herbs. This is the latest improved version.
This model is based on V5.0 and V5.0s, it has been extended to regulate the temperature by one degree. The temperature can be adjusted between 40-230°C.
Equipped with OLED display. The display shows battery status, current temperature in the chamber and the desired temperature to which the chamber is to be heated.
Temperature stabilized digitally. The chamber has ceramic wall and a metal bottom. The heat-resistant glass mouthpiece is hidden in the  compartment at the bottom of vaporizer.
When you are using the mouthpiece it needs to be screwed onto the chamber. Turning on / off the device - 5 clicks, holding the button for approximately 4s enables the heating.
The Vaporizer heats up to optimum temperature in approx. 20s. Li-ion battery with a capacity of 5200mAh, provides more than three hours of continuous vaporization.
The unit has a 1 year warranty which can be realised by producer or by us.

The kit includes:

1x Flowermate V5.0 pro vaporizer (the latest version)
1x Glass mouthpiece
1x Wall Charger
1x tool for whipping
1x cleaning brush
1x Manual user
1x Box

Available colours: black

Additional Information

Color No
Description

Flowermate V5.0S PRO zaawansowany model, następca pierwszych modeli z serii V5. Jest to solidny i godny polecenia waporyzator przenośny od firmy Flowermate Technology. Prostokątna metalowa obudowa jest bardzo mocna i swoim wnętrzu skrywa wbudowane ogniwo o pojemności aż 5200mAh. Czas pracy Flowermate V5.0S PRO jest jego największym atutem. W pełni naładowany potrafi wytrzymać aż do 3 godzin waporyzacji. Mało który model może poszczycić się takim czasem pracy. Bez obaw możemy go zabrać na całodniową wycieczkę nie martwiąc się, że zabraknie nam prądu. Jeżeli już będziemy go chcieli go naładować to musimy pamiętać aby wziąć ze sobą ładowarkę która jest dołączona do zestawu. V5.0S PRO nie posiada portu microUSB a ładowanie odbywa się przez okrągłe gniazdo 3,5mm fabryczną ładowarką 9V.

W obudowie Flowermate V5.0S PRO  znalazło się też miejsce na szklany ustnik. Chowamy go od spodu urządzenia odsuwając plastikową przesuwkę. Taka sama przesuwka znajduje się na górze z jednej jej strony mamy gniazdo ładowania a przesuwając ją zakrywamy gniazdo a odsłania się ceramiczna komora w którą wkręcamy ustnik. W tym modelu komora nie jest podświetlana tak jak w podstawowych wersja V5.

V5.0S PRO posiada za to ekran wykonany w technologii OLED na którym wyświetlane są informacje o stanie naładowania baterii oraz temperaturze. Zakres temperatur jest bardzo duży, minimalna temperatura to 40°C a maksymalna 230°C, a ustawiać możemy dowolnie z dokładnością co 1°C. Mamy możliwość wyboru także skali Fahrenheita. W tych temperaturach zwaporyzujemy ulubiony susz a także wszelkiego rodzaju koncentraty. Najnowsza wersja V5.0S PRO posiada w zestawie metalowy kontenerek na substancje płynne. Nagrzewanie jest bardzo szybkie, w zaledwie 20 sekund od włączenia Flowermate V5.0S PRO jest już gotowy do waporyzacji.

W skład zestawu jaki znajdziemy w pudełku wchodzą: Flowermate V5.0S PRO, metalowa wykałaczka, kontenerek na koncentraty, kontenerek na susz, zapasowe sitka, wyciorek do czyszczenia, ładowarka sieciowa i instrukcja obsługi w języku angielskim.