Focusvape Premium Pro S

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Focusvape Premium Pro S

Be the first to review this product

Availability: In stock

€105.57

Quick Overview
pojemnosc baterii 3200mAh Battery life unknown
80-240°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
3200mAh unknown 80-240°C unknown Yes Ceramics No OLED

 

New Vaporizer Focusvape Premium Pro S (with bubble)

The new model has an improved heating element, aluminum casing and a 2-part bubbler


Vaporizer with a classic shape with a metal casing, with a ceramic chamber and glass mouthpiece
Premium model is equipped with OLED display which gives us full control of the device
Temperature range from 80°C to 240°C
Very fast heating - about 35 seconds
When the vaporizer has reached the set temperature notify the built-in vibration
It is powered by a replaceable battery type 18650 with a capacity of up to 3200mAh
Charging via a microUSB port or supplied AC charger

Brand new and original packaging
Black Colour
Warranty: 12 months

Included:
-Vaporizer Focusvape Premium Pro S
-Charger 18650
-Screens
-Mouthpiece
-Cleaning tools
-Glass water bubbler
-User manual
-Box

 

Additional Information

Color No
Description

Focusvape Premium Pro S to nowy, ulepszon model znanego już wcześniej poprzednika - modelu Focusvape Premium Pro. Tak jak w przypadku starszego brata, wersja Pro także posiada wymienny akumulator 18650 o takiej samej pojemności, aż 3200mAh. Naładowany do pełna powinien wystarczyć na około 75 minut nieprzerwanego działania. Jeżeli mamy na zmianę akumulator 18650 o większej bądź mniejszej pojemności, w ciągu kilku chwil możemy go wymienić i korzystać dalej z urządzenia wszędzie tam gdzie będziemy z dala od źródła zasilania. Akumulator możemy ładować osobno lub w gdy znajduje się w waporyzatorze. Do tego celu służy wbudowany port microUSB.


Focusvape Premium Pro S wykonany został z bardzo dobrej jakości materiałów. Gumowana obudowa została zastąpiona eleganckim aluminium. Mamy tutaj również ustnik ze szkła żaroodpornego oraz ceramiczną komorę na susz. Zastosowanie takich materiałów pozwala cieszyć się doskonałym smakiem podczas waporyzacji. W nowej wersji zmieniono elektronikę sterującą urządzeniem oraz element grzewczy.


Ta wersja waporyzatora posiada czytelny wyświetlacz OLED który sprawia że korzystanie z vaporizera jest niezwykle proste i przyjemne. Zakres obsługiwanych temperatur wynosi od 80 do aż 240°C. W tych temperaturach zwaporyzujemy wszystko. Dokładność ustawiania co 1°C co daje nam ogromny wachlarz możliwości doboru odpowiedniej temperatury. Informacje na temat temperatury czy stanie naładowania baterii wyświetlane są na ekranie OLED. Do 200°C Focusvape Premium Pro S nagrzewa się w około 35 sekund, jest to bardzo dobry czas i tym samym w pół minuty od włączenia urządzenia możemy zacząć waporyzować. Po osiągnięciu wybranej temperatury vaporizer powiadamia nas wbudowaną wibracją.


Focusvape Premium Pro S także posiada 3 stopniową regulację przepływu powietrza. Znajdujący się na obudowie pierścień możemy obracać, tym samym odsłaniając kolejne otwory które przez który przepływa powietrza gdy robimy wdech podczas wapowania.

W zestawie z Focusvape Premium Pro S znajduje się dodatkowo szklany bubbler (filtr wodny). Poprzednia wersja była jednoczęściowa. W nowej bubbler składa się z dwóch części. Dzięki niemu para jaką wdychamy jest jeszcze bardziej czystsza, schłodzona i łagodniejsza.

W skład zestawu jako otrzymujemy wchodzą: waporyzator Focusvape Premium Pro S, szklany bubbler, akumulator 18650 3200mAh, kabel USB, zapasowe sitka, zapasowy szklany ustnik, silikonowa nakładka na ustnik, niezbędnik do czyszczenia komory i ubijania suszu oraz instrukcja obsługi w języku angielskim.