DynaVap

View as Grid List

62 Items

Set Descending Direction
 1. DynaVap Omni - cooling spiral 3,5 mm
  DynaVap Omni - cooling spiral 3,5 mm
  Rating:
  100%
  Special Price €8.26 Regular Price €9.20
 2. DynaVap VapCap - cooling spiral 4 mm
  DynaVap VapCap - cooling spiral 4 mm
  Rating:
  100%
  Special Price €8.26 Regular Price €9.20
 3. Titanium mouthpiece for DynaVap VapCap Vong
  Titanium mouthpiece for DynaVap VapCap Vong
  Special Price €18.64 Regular Price €21.00
 4. DynaVap VapCap B
  DynaVap VapCap B
  Special Price €42.24 Regular Price €56.40
 5. DynaVap VapCap M 2021
  DynaVap VapCap M 2021
  Special Price €59.26 Regular Price €65.84
 6. DynaVap 2023 M Plus
  DynaVap 2023 M Plus
  Special Price €72.92 Regular Price €96.52
 7. Dynavap WoodWynd
  Dynavap WoodWynd
  Special Price €141.36 Regular Price €200.36
 8. DynaVap OmniVonG
  DynaVap OmniVonG
  As low as €188.56
per page

TEST

DynaVap to amerykańska firma, specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy waporyzatorów butanowych. Są to bardzo małe urządzenia pozbawione jakiejkolwiek elektroniki. Ich kształt przypomina metalową lufkę. Aby móc z nich waporyzować potrzebne jest zewnętrzne źródło ognia jak np. zapalniczka żarowa czy mały palnik. Waporyzatory DynaVap są skonstruowane z wysokiej jakości materiałów takich jak jak stal, tytan czy drewno. Dzięki temu jakość i ilość otrzymywanej pary podczas procesu waporyzacji stoi na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie modele DynaVap są bardzo precyzyjnie wykonane, z dbałością o najmniejsze szczegóły. 

Najnowszymi modelami DynaVap są modele M7 oraz M7 XL. Komora (Tip) końcówki „M” 7 ma większą masę, co pozwala na zatrzymanie ciepła i umożliwia użytkownikom większą kontrolę nad ekstrakcją. Konstrukcja końcówki bez żeber zmniejsza do 20% przenoszenie ciepła na pozostałą część urządzenia. Zrównoważony rozkład masy w komorze i jej ściankach pomaga zapobiegać przypaleniom i gorącym punktom (tzw. hot spotom), co zapewnia równomierną ekstrakcję. Dzięki przeprojektowanemu dopasowaniu nasadki i zwiększonemu ogrzewaniu konwekcyjnemu, model M7 oferuje większy przepływ powietrza w porównaniu z poprzednimi modelami. Nowa konstrukcja wlotu powietrza w stylu „Pivot” umożliwia łatwą kontrolę przepływu powietrza. Funkcja „regulacji miski” pozwala na mikrodozowanie, zmniejszając rozmiar komory/miski o połowę. Opływowy kształt z teksturowanym wzorem na całej długości zapewnia lepszy wygląd i chwyt. Captive Cap został zaprojektowany tak, aby „klikał” po podgrzaniu do optymalnej temperatury waporyzacji, co zapewnia wyjątkową sesję kontrolowaną przez użytkownika. Wersja XL zapewnia dodatkową długość dla wygody użytkowania i dłuższą drogę schładzania pary z komory do ust oraz jest dostępna z zespołem kondensora „M” XL i ustnikiem.

DynaVap VapCap B to najtańszy (budżetowy) model z 2022 roku. Mamy tu do czynienia z całkiem świeżą konstrukcją. The "B" został wyposażony w zupełnie nowy Tip (komorę) ze stali nierdzewnej o pomniejszonej pojemności w porównaniu do wszystkich poprzednich modeli. Co za tym idzie, nowy VapCap B jest jeszcze bardziej oszczędny - komora pomieści około 0,05 g suszu. Zdecydowano się także na zastosowanie silikonowego body. Wcześniejsze modele VapCap M posiadały body wykonane ze stali nierdzewnej. Silikonowe body posiada dodatkowo szlif 10 mm który możemy zastosować razem z dowolnym filtrem wodnym.

DynaVap VonG 2021 i VonG (i) Titanium 2022 - to modele klasy premium, przeznaczone głównie do używania z filtracją wodną. Oba posiadają szlify 10 i 14 mm kompatybilne z większością bongosów, bubblerów i innych filtrów wodnych. Modele te różnią się jedynie między sobą samym body, gdyż tańszy model VonG 2021 posiada body drewniane, natomiast droższy VonG (i) Titanium 2022, jak sama nazwa wskazuje ma body wykonane z tytanu. Po za tym w obu modela również komora czyli tzw. Tip jest tytanowa.

DynaVap Omni 2021 to topowy model z całej rodziny waporyzatorów od DynaVap. Wykonany jest praktycznie w całości z tytanu, oprócz samej końcówki (Capa) które jest stalowa, niezależnie od wybranego modelu. Vaporizer Omni 2021 posiada ustawianą regulację przepływu powietrza. Dzięki obrotowemu ustnikowi możemy precyzyjnie dostosować ilość świeżego powietrza dostarczanego podczas procesu waporyzacji. Tytan gwarantuje szybkie nagrzewania oraz chłodzenie w porównaniu do stali a jednocześnie jest bardzo lekki.

KLIKNIJ NA OBRAZEK I ZOBACZ NAJNOWSZY VAPCAP B

Vapcap B

 

Oficjalna strona DynaVap -www.dynavap.com