Boundless CFX

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Boundless CFX

Be the first to review this product

Availability: In stock

€112.47

Quick Overview
pojemnosc baterii 5000mAh Battery life 90min
40-220°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
5000mAh 90min 40-220°C 5min Yes Ceramics Yes OLED


Vaporizer CFX
Handy vaporizer with 1.77 "color OLED display.
It allows the vaporization of dried herbs, oil and wax.
Very fast heating - about 20 seconds.
Operating range from 40°C to 220°C.
Ceramic heating chamber.
Vibrating alert when device is heated to adjusted temperature.
Bottom of the chamber is closed with the magnet.
The Vaporizer is powered by 2 built-in 18650 capacity 2500mAh batteries.
Charge via USB or with attached network charger.

Brand new and original packaging.
Available colors: black
Two years warranty.

Set includes:
-CFX vaporizer
-Wax/oil container
-Charger
-Cleaning brush
-USB cable
-User manual
-Box

Additional Information

Color No
Manufacturer Boundless
Description

Boundless CFX to jeden z jeden z najpopularniejszych modeli waporyzatorów od znanej firmy Boundless Technology. Cechuje go bardzo dobra jakość i parametry techniczne w stosunku do jego atrakcyjnej ceny. Wszystko to sprawia że CFX to jeden z najlepiej sprzedających się waporyzatorów od Boundless.

Boundless CFX jest wykonany z dobrej jakości materiałów, obudowa to połączenie twardego tworzywa sztucznego i miękkiej gumy. Całość sprawia, że CFX mimo swoich nie najmniejszych rozmiarów pewnie siedzi w dłoni.

CFX to waporyzator konwekcyjny. Możemy w nim waporyzować susz oraz substancje płynne – koncentraty. Specjalny metalowy kontenerek służy do waporyzacji olejków, wosków itp. Komora w tym modelu została wykonana z ceramiki, co zapewnia nam neutralny smak pary podczas procesu waporyzacji.

Boundless CFX posiada grzałkę która niezwykle szybko nagrzewa waporyzator do wybranej temperatury. Jedynie 20 sekund potrzeba na to aby nagrzał się on do 200°C. Zakres temperatur jakie mamy do wyboru jest bardzo duży. Możemy dowolnie ustawiać temperaturę co 1°C  od 40°C aż do 220°C. Sterowanie jest bardzo proste a duży kolorowy wyświetlacz OLED o przekątnej aż  1,77” wyświetla nam informacje o stanie baterii, czasie pracy oraz temperaturze. Dodatkowo CFX po nagrzaniu do wybranej przez nas temperatury powiadamia o tym fakcie wbudowaną wibracją.

We wnętrzu znalazły się dwa akumulatorki o łącznej pojemności aż 5000mAh. W pełni naładowany CFX potrafi zapewnić nam około 90 minut ciągłej pracy. Ładowanie odbywa się przy pomocy standardowego portu microUSB.

W zestawie wraz z waporyzatorem Boundless CFX znajdziemy także: kabel USB, kontenerek na koncentraty, ładowarkę sieciową, wyciorek, metalową wykałaczkę oraz instrukcję obsługi.