Flowermate Slick

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Flowermate Slick

Be the first to review this product

Availability: In stock

€64.17

Quick Overview
pojemnosc baterii 2900mAh Battery life unknown
100-240°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
2900mAh unknown 100-240°C 5/10min Yes Ceramics Yes OLED

X-Max Starry V2 the latest version of a vaporizer for vaporization of dried herb
Range of operating temperatures 100-240°C.
Readable OLED display
Very fast heating, less than 30 seconds
Enlarged ceramic drying chamber
The new version has a replaceable 18650 battery with an increased capacity of 2900mAh
Possibility of using a vaporizer while charging.
The new version also improves the electronics controlling the vaporizer

Brand new and original packaging.
Dimensions 110mm * 35mm * 24mm  
Available colors: black
Two years warranty

Set contains:
-X-Max Starry
-Concentrate chamber
-Spare strainers
-Cleaning brush
-USB cable
-User manual
-Box

Additional Information

Color No
Description

Najnowszy waporyzator od znanej i cenionej firmy Flowermate Technology. Flowermate Slick to kondukcyjny waporyzator przenośny, który z łatwością zwaporyzuje susz oraz koncentraty, dając dobrej jakości parę. Jest to bardzo prosty i solidny model, przeznaczony dla początkujących użytkowników.

Wytrzymała i smukła obudowa w kolorze carbonu wygląda rewelacyjnie. Ustnik zamykany jest zatyczką, dzięki temu nie uszkodzimy go ani nie zgubimy gdy będzie nosić nasz waporyzator poza domem. Pod szklanym ustnikiem znajduje się pojemna komora wykonana z czarnej ceramiki. Połączenie ceramiki i szkła zapewnia bardzo dobry smak waporyzowanych substancji. Dodatkowo w zestawie znajdują się specjalne wkłady – kontenerki, jeden na susz a drugi na substancje płynne – koncentraty.

Flowermate Slick jest bardzo łatwy w użyciu. Jego obsługa jest niezwykle intyuicyjna, a to wszystko przez wykorzystanie tylko jednego przycisku, którym włączamy i wyłączamy nasz vaporizer oraz dokonujemy zmian w wyborze temperatury. Producent zapgoramował waporyzator na 3 ustawienia temperatur, które w zupełności wystarczą do efektywnej waporyzacji. Są to 196, 204 i 215°C. Każde z tych ustawień sygnalizuje nam innym kolorem wbudowana dioda LED. Powiadomienia wibracyjne gdy waporyzator osiągnie wybraną przez nas temperaturę, nie pozwolą nam przegapić tego momentu.Flowermate Slick nagrzewa się w około 30 sekund od włączenia, więc gotowość do waporyzacji jest bardzo sprawna i szybka w tym modelu.

Jednak najważniejszą cechą każdego waporyzatora przenośnego jest jego akumulator. Slick posiada wymienny akumulator najpopularniejszego typu 18650. Ten który znajdziemy w zestawie ma  pojemność 2500mAh. Wystarczy dokupić dowolny markowy akumulator tego typu aby móc korzystać z urządzenia bez obaw o nagły brak zasilania. Akumulator można ładować specjalną ładowarką przeznaczoną do tego typu ogniw lub przy pomocy dołączanego do zestawu kabla USB. Flowermate Slick posiada wbudowane gniazdko microUSB. 

Zestaw jaki znajdziemy w pudełku:  vaporizer Flowermate Slick, zatyczka ustnika, akumulator 18650 2500mAh, kontenerek na koncentraty, kontenerek na susz, zapasowe metalowe sitka, kabel USB, metalowa wykałaczka, wyciorek do czyszczenia, instrukcja obsługi w języku angielskim