Flowermate Aura

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Flowermate Aura

Be the first to review this product

Availability: In stock

€61.87

Quick Overview
pojemnosc baterii 2600mAh Battery life 70min
40-230°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
2600mAh 70min 40-230°C 5min Yes Ceramics Yes OLED

 

New model from Flowermate - Aura.
Vaporizer for dry herbs and wax/essential oil.
It has an build-in OLED display that informs us about all the parameters of the device.
Temperature range is from 40 ° C to 230 ° C.
There are two exchangeable chambers - one for dry herbs and the other for concentrates.
Automatic shutdown after 5 minutes of operation.
It has a built-in 2600mAh battery.
Charging via the microUSB port.

New and original packaging.
Colour: black
12 months warranty

Set includes:
-Flowermate Aura
-USB cable
-2 replaceable chambers: for dry herbs and oil/wax
-Cleaning and whipping set
-Spare strainer
-User manual
-Box

Additional Information

Color No
Manufacturer Flowermate
Description

Flowermate Aura to uniwersalny vaporizer do suszu i koncentratów, wyprodukowany przez znanego i cenionego producenta firmę Smiss. Flowermate Aura to klasyczny waporyzator w kolorze czarnym o podłużnym kształcie, przez co jest bardzo dyskretny, przypomina zwykłego e-papierosa.

Waporyzator został wyposażony w nowoczesny wyświetlacz OLED, oraz 3 przyciski sterujące: POWER, + i -. Aby włączyć lub wyłączyć vaporizer naciskamy przycisk POWER pięciokrotnie. Przyciskami + i – sterujemy precyzyjnie temperaturą, z możliwością ustawiania dokładnie co 1°C. Zakres obsługiwanych temperatur jakie mamy do dyspozycji w Flowermate Aura jest bardzo szeroki, od 40°C do 230°C, daje to bardzo duży wachlarz możliwości i pozwala dostosować temperaturę idealnie według własnych potrzeb.

Ceramiczna komora, która znajduje się pod ustnikiem daje najlepsza jakość pary. Możemy w niej waporyzować susz lub różnego rodzaju koncentraty. W zestawie znajdują się 2 specjalne wkłady – kontenerki, jeden na susz a drugi do substancji płynnych. Takie zastosowanie pozwala, także dłużej zachować czystość w komorze grzewczej.

Bateria jaką zastosowano w tym modelu waporyzatora ma pojemność 2600mAh. Jest ładowana przy pomocy standardowego portu microUSB, więc nasze urządzenie możemy ładować w dowolny sposób: z portu USB komputera lub power banku, albo używając zwykłej ładowarki sieciowej. Na pełnym ładowaniu Aura jest w stanie pracować przez nawet do 70 minut. Jest to dobry wynik.

Flowermate Aura posiada także automatyczne wyłączanie grzania po 5 minutach pracy. Zabezpieczenie to jest stosowane w wielu waporyzatorach i ma za zadanie wyłączyć urządzenie w sytuacji gdybyśmy o tym zapomnieli.

W zestawie z Flowermate Aura znajdują się: kabel USB, 2 wymienne komory: do suszu i olejku/wosku, zestaw do czyszczenia waporyzatora i ubijania mieszanek, zapasowe metalowe siteczka, instrukcja obsługi w języku angielskim oraz pudełko.