XVAPE XMAX Vital

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

XVAPE XMAX Vital

Be the first to review this product

Availability: In stock

€43.47

Quick Overview
pojemnosc baterii 2600mAh Battery life 75min
100-240°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
2600mAh 75min 100-240°C 5/10min Yes Ceramics No OLED

 

XVAPE XMAX Vital is a vaporizer designed for dried herbs.
The device is equipped with OLED display, which informs about all current parameters.  
Ceramic chamber always provides the purest taste.
Automatic shutdown after 5 or 10 minutes.
Very fast heating - 180°C in just 15 seconds.
Temperature range from 100°C to 240°C.
Intuitive operation, POWER button and two buttons + and - for temperature control.
Switching the device on/off by holding down the POWER button for 3 seconds.
Switch between Celsius and Fahrenheit by holding POWER and - (minus).
It has a built-in 18650 battery with a capacity of 2600mAh.
Charging is via the microUSB port.
Very long battery life, at 220°C allows for 2 hours of heating.
This is a very good model at a decent price. We recommend!


Dimensions: 12.5cm x 3.1cm
Weight: 80g
New and original packaging.
Black Colour
Warranty: 12 months


Set contains:
-XVAPE Vital
-USB cable
-Cleaning and whipping set
-Tools
-Spare mouthpiece O-ring
-Instructional manual in English
-Box

 

Additional Information

Color No
Manufacturer XVAPE
Description

XVAPE Vital to bardzo mały, kompaktowy waporyzator przenośny. Jego zadaniem jest waporyzacja suszu wszelkiego rodzaju. Jest to jeden z mniejszych waporyzatorów dostępnych obecnie na rynku. Jego wymiary to 12,5cm x 3,1cm, a waga to tylko 80g. Po za tym cena jest relatywnie niska do możliwości jakie oferuje.

Obudowa XVAPE X-MAX Vital wykonana została z tworzywa sztucznego. W środkowej części urządzenia umieszczono mały ekran OLED a po bokach przyciski POWER, + i – którymi obsługujemy vaporizer. Przycisk POWER służy do włączania i wyłączania Vitala, w tym celu trzeba go przytrzymać przez 3 sekundy. Na wyświetlaczu widnieje informacja o aktualnej oraz ustawionej przez nas temperaturze i stanie naładowania baterii. Zakres temperatur jakie obsługuje Vital to od 100° do 240°C. Temperaturę możemy ustawiać dowolnie co 1°C, daje nam to bardzo duże pole manewru i możemy bardzo precyzyjnie i dokładnie sterować całym procesem grzania. Jeśli chodzi o szybkość nagrzewania to jest to kolejny plus, gdyż Vital potrafi się w zaledwie 15 sekund nagrzać do temperatury 180°C, jest to wynik godny pozazdroszczenia przez inne, nawet kilkukrotnie droższe waporyzatory.
Kolejnym aututem w tym modelu jest komora na susz. Została wykonana z ceramiki i przez gwarantuje wysoką jakość podczas waporyzacji. Smak wytwarzanej pary pozostaje nienaruszony.

Vital posiada wbudowany akumulator o pojemności 2600mAh. Zapewnia on bardzo długie działanie na jednym pełnym ładowaniu. Naładowany do pełna akumulator potrafi zasilić waporyzator przez 120 minut. Jak w większości innych modeli umieszczony został tutaj, standardowy port microUSB. Urządzenie ładujemy przy pomocy dołączonego do zestawu kabla USB, podłączając go pod port USB w komputerze, zasilacz sieciowy albo w poręczny power bank.

XVAPE Vital posiada także automatyczne wyłączanie grzania po 5 lub 10 minutach pracy. Zapobiega to przegrzaniu urządzenia a także ma zapewnić oszczędzanie baterii w razie gdybyśmy zapomnieli i pozostawili urządzenie włączone. W zestawie z XVAPE Vital otrzymamy: W zestawie: kabel USB, zestaw do czyszczenia i ubijania suszu, zapasowe sitka, zapasowy oring ustnika, instrukcja obsługi w języku angielskim i pudełko.