DynaVap

DynaVap

DynVap to amerykańska firma, specjalizująca sięw produkcji wysokiej klasy waporyzatorów butanowych. Są to bardzo małe urządzenia pozbawione jakiejkolwiek elektroniki. Ich kształt przypomina zwykłą lufkę. Aby móc z nich waporyzować potrzebne jest zewnętrzne źródło ognia jak np. zapalniczka żarowa czy mały palnik. Waporyzatory DynaVap są skonstruowane z wysokiej jakości materiałów takich jak jak stal, tytan, drewno czy szkło. Dzięki temu jakość i ilość otrzymywanej pary podczas procesu waporyzacji stoi na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie modele DynaVap są bardzo precyzyjnie wykonane, z dbałością o najmniejsze szczegóły. 

DynaVap VapCap M 2019 to najnowszy, podstawowy model z całej gamy waporyzatorów od DynaVap. Został on w całości wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest trwały i niezawodny. Jego całkowita długość to zaledwie 92 mm.

Innym modelem od DynaVap jest OmniVap Titatnium - waporyzator zrobiony całkowicie z tytanu. Jedynym elementem wykonanym ze stali nierdzewnej jest zatyczka. W ofercie dostępny jest także dłuższy model, który ma 109 mm długości, OmniVap Titanium XL.

 

Oficjalna strona DynaVap - www.dynavap.com

14 Item(s)

per page

Grid  List 

Set Descending Direction
Loading...

14 Item(s)

per page

Grid  List 

Set Descending Direction