Flowermate V5.0 PRO Mini 2019

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Flowermate V5.0 PRO Mini 2019

Be the first to review this product

Availability: In stock

€115.58

Quick Overview
pojemnosc baterii 2600mAh Battery life 90min
40-230°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
2600mAh 90min 40-230°C 5min Yes Ceramics Yes OLED

Flowermate V5.0S Mini PRO- Vaporizer for vaporization of dried herbs, oils and wax.
It has a smooth temperature control in the range of 40-230°C.
OLED displays all necessary information about the device status such as temperature and battery status.
Automatic shutdown after 5 minutes.
Chamber made of ceramics.
Heat-resistant glass mouthpiece hidden in the storage compartment at the bottom of the vaporizer.
During use the mouthpiece is screwed to the chamber.
A very high capacity 2600mAh lithium ion battery provides about 1.5 hours of continuous vaporization.
An interesting feature of this model is the POWER BANK option, so we can use the vaporizer as a portable power bank and charge our mobile phone or any other compatible device.

Brand new and original packaging.
Available colors: black
One year warranty.

Set contains:
-Flowermate V5.0S Mini PRO vaporizer
-Glass mouthpiece
-USB cable
-Spare strainer
-Oil/wax container
-Herbs container
-Brush
-Adapter for water pipe
-English language instruction manual
-Box

 

Additional Information

Color No
Description

Flowermate V5.0 PRO Mini 2019 - NAJNOWSZA WERSJA - to zaawansowany waporyzator i pomniejszona wersja modelu V5.0S PRO. Jest to solidny i godny polecenia waporyzator przenośny od firmy Flowermate Technology. Mała i Prostokątna metalowa obudowa jest bardzo mocna i swoim wnętrzu skrywa wbudowane ogniwo o pojemności 2600mAh. Czas pracy Flowermate V5.0 PRO Mini wynosi około 90 minut. Jest to bardzo dobry wynik jak na tak małe gabaryty tego urządzenia. V5.0 PRO Mini tak jak pozostałe modele z serii mini został wyposażony w standardowy port microUSB za pomocą którego możemy naładować nasz waporyzator. Co więcej, w waporyzatorze znalazł się jeszcze port USB i dzięki niemu możemy zmienić nasz vaporizer w power bank i naładować nim dowolne urządzenia np. smartfon. Jest to chyba jedyny waporyzator posiadający taką funkcję.

W obudowie Flowermate V5.0 PRO Mini znalazło się też miejsce na szklany ustnik. Chowamy go od spodu urządzenia odsuwając plastikową przesuwkę. Taka sama przesuwka znajduje się na górze i przesuwając ją odsłania się ceramiczna komora w którą wkręcamy ustnik.

V5.0 PRO Mini posiada na krawędzi obudowy ekran wykonany w technologii OLED na którym wyświetlane są informacje o stanie naładowania baterii oraz temperaturze. Zakres temperatur jest bardzo duży, minimalna temperatura to 40°C a maksymalna 230°C, a ustawiać możemy dowolnie z dokładnością co 1°C. Mamy możliwość wyboru także skali Fahrenheita. W tych temperaturach zwaporyzujemy ulubiony susz a także wszelkiego rodzaju koncentraty. Flowermate V5.0 PRO Mini posiada w zestawie metalowy kontenerek na substancje płynne. Nagrzewanie jest bardzo szybkie, w zaledwie 20 sekund od włączenia Flowermate V5.0 PRO Mini jest już gotowy do waporyzacji.

W skład zestawu jaki znajdziemy w pudełku wchodzą: Flowermate V5.0 PRO Mini, metalowa wykałaczka, kontenerek na koncentraty, kontenerek na susz, zapasowa przesuwka,  zapasowe sitka, wyciorek do czyszczenia, kabel USB i instrukcja obsługi w języku angielskim.