XVAPE V-One

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

XVAPE V-One

Be the first to review this product

Availability: Out of stock

€44.32

Quick Overview
pojemnosc baterii 2500mAh Battery life unknown
100-240°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
2500mAh unknown 100-240°C 5/10min Yes Ceramics unknown OLED

X-Max Starry - the latest model of vaporizer for vaporization of dried herbs.
Range of operating temperatures 100-240°C.
Very fast heating.
Ceramic heating chamber.
Replaceable 18650 type battery with 2500mAh capacity.
Possibility of using a vaporizer while charging.

Brand new and original packaging.
Dimensions 110mm * 35mm * 24mm  
Available colors: black
Two years warranty

Set contains:
-Xvape Fog
-Spare strainers
-Cleaning brush
-USB cable
-User manual
-Box

Additional Information

Color No
Description

XVAPE V-One to bardzo mały, dyskretny, przenośny waporyzator wyłącznie do substancji płynnych - koncentratów, takich jak wszelkiego rodzaju woski czy olejki. Posiada on piękną, solidną metalową obudowę. Dużych rozmiarów szklany ustnik oraz przeźroczysta komora zapewnia nam stały wgląd na waporyzowane przez nas substancje. Dzięki temu przez cały czas widzimy co dzieje się z naszym koncentratem podczas procesu waporyzacji.

XVAPE V-One rozgrzewa się bardzo szybko bo w zaledwie 4 sekundy od wciśnięcia przycisku osiąga temperaturę 220°C. To dzięki mocnej 20W grzałce. Dodatkowym atutem tego vaporizera jest jego unikalny system grzewczy, czyli żadne cewki czy knoty nie są w bezpośrednim kontakcie z waporyzowanym materiałem. Dzięki temu uzyskujemy najczystszy smak pary.

Bateria w V-One ma pojemność 1500mAh i ma wystarczyć praktycznie na cały dzień użytkowania. Włączanie tego waporyzatora jak i wielu innych modeli następuje za pomocą 5cio kliku. Jest to dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem urządzenia gdy przenosimy go w kieszeni czy plecaku. V-One ładujemy przy pomocy kabla USB pod każdym możliwym urządzeniem tj. laptop, power bank itp. Gwint 510 to popularny standard na rynku i waporyzator bez problemu będzie współpracował z różnymi atomizerami o gwincie 510.

W pudełku po zakupie znajdziemy: XVAPE V-One, metalową wykałaczkę, kabel USB, zapasowe uszczelki, instrukcję obsługi w języku angielskim.