XVAPE Fog

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

XVAPE Fog

Be the first to review this product

Availability: In stock

€77.97

Quick Overview
pojemnosc baterii 2500mAh Battery life unknown
100-240°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
2500mAh unknown 100-240°C 5/10min Yes Ceramics unknown OLED

X-Max Starry - the latest model of vaporizer for vaporization of dried herbs.
Range of operating temperatures 100-240°C.
Very fast heating.
Ceramic heating chamber.
Replaceable 18650 type battery with 2500mAh capacity.
Possibility of using a vaporizer while charging.

Brand new and original packaging.
Dimensions 110mm * 35mm * 24mm  
Available colors: black
Two years warranty

Set contains:
-Xvape Fog
-Spare strainers
-Cleaning brush
-USB cable
-User manual
-Box

Additional Information

Color No
Manufacturer XVAPE
Description

XVAPE Fog to mały i dyskretny vaporizer hybrydowy od firmy XVAPE. Elegancki i zarazem prosty wygląd, dzięki metalowej obudowie w kolorze czarnym. XVAPE Fog daje możliwość waporyzacji zarówno suszu jak i koncentratów.

Fog jest bardzo prosty w obsłudze, nie posiada on wyświetlacza 5 diod LED, które informują nas o wybranej temperaturze. Do wyboru mamy 5 zaprogramowanych ustawień. Najniższa możliwa do ustawienia temperatura to 180°C a najwyższa 220°C. Pomiędzy każdym ustawieniem mamy 10°C i odpowiednio najniższa temperatura będzie sygnalizowana jedną diodą LED i każde następne ustawienie zapalać będzie kolejną diodę. Włączanie, wyłączanie i zmiana ustawień temperatury odbywa się przy pomocy jednego głównego przycisku, jest ono bardzo proste i intuicyjne. Czas nagrzewania jest tutaj niezwykle szybki i w ciągu 30 sekund XVAPE Fog jest gotowy do waporyzacji.

Fog zasilany jest wymiennym ogniwo typu 18650. Fabryczny akumulator jaki znajdziemy w zestawie ma pojemność 2600mAh i w pełni naładowana powinna wystarczyć na godzinę pracy. Posiadając dowolny akumulator 18650 nie musimy martwić się, że urządzenie wyładuje się i zostaniemy pozbawieni możliwości jego używania. Jest to bardzo dobre rozwiązanie i co raz więcej modeli posiada wymienne źródło zasilania, tak aby były dzięki temu były jeszcze bardziej mobilne i można było ich używać w każdej sytuacji. Przez wbudowany port microUSB możemy naładować nasz akumulator lub jeśli posiadamy to zewnętrzną ładowarką do akumulatorków 18650.

Zestawie jaki znajdziemy w pudełku: XVAPE Fog, ogniwo 18650 2600mAh, sitka do koncentratów, zestaw do czyszczenia waporyzatora, kabel USB oraz instrukcja obsługi w języku angielskim.