Vapium Lite

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Vapium Lite

Be the first to review this product

Availability: Out of stock

€66.59

Quick Overview
pojemnosc baterii 2900mAh Battery life unknown
100-240°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
2900mAh unknown 100-240°C 5/10min Yes Ceramics Yes OLED

X-Max Starry V2 the latest version of a vaporizer for vaporization of dried herb
Range of operating temperatures 100-240°C.
Readable OLED display
Very fast heating, less than 30 seconds
Enlarged ceramic drying chamber
The new version has a replaceable 18650 battery with an increased capacity of 2900mAh
Possibility of using a vaporizer while charging.
The new version also improves the electronics controlling the vaporizer

Brand new and original packaging.
Dimensions 110mm * 35mm * 24mm  
Available colors: black
Two years warranty

Set contains:
-X-Max Starry
-Concentrate chamber
-Spare strainers
-Cleaning brush
-USB cable
-User manual
-Box

Additional Information

Color No
Description

Vapium Lite to bardzo mały i prosty w obsłudze waporyzator, przeznaczony do waporyzacji suszu. Nie posiada on wyświetlacza, a kolorowe diody LED, które syngalizują ustawioną temperaturę. Dodatkowym powiadomieniem jest wbudowana w urządzenie wibracja.  Vapium Lite posiada 8 ustawień temperatury, co w zupełności wystarcza do skutecznej waporyzacji ziół. Zakres jaki mamy do dyspozycji to: 172, 180, 188, 196, 204, 212, 220 i maksymalna temperatura 228°C. Waporyzator został wyposażony w wyjmowaną szufladkę przez którą przelatuje powietrze, dzięki temu możemy utrzymać nasz waporyzator w należytej czystości. Na spodzie obudowy znajduje się schowek na metalową wykałaczkę, która jest niezwykle pomocna przy nabijaniu, mieszaniu czy opróżnianiu komory z ziół. Komora wykonana została z ceramiki, co gwarantuje nam neutralny smak waporyzowanego suszu.

Vapium Lite ma wbudowany akumulator o pojemności 1100mAh, a ładujemy go za pomocą nowoczesnego portu USB-C. Waporyzator posiada także bardzo szybkie nagrzewanie do wybranej temperatury, zajmuje mu to około 30-40 sekund. Dodatkowym atutem tego modelu jest adapter wodny 14/18 mm, który umożliwia podłączenie waporyzatora do filtra wodnego. Adapter znajdziemy w farbycznym zestawie.

Wraz waporyzatorem z Vapium Lite w zestawie znajdują się także: kabel USB-C, wyciorek, metalowa wykałaczka, zapasowa zaślepka wlotu powietrza, adapter wodny 14/18 mm oraz instrukcja obsługi w języku angielskim.