VST Priams 2

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

VST Priams 2

Be the first to review this product

Availability: Out of stock

€42.09

Quick Overview
pojemnosc baterii 1100mAh Battery life 40min
93-220°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
1100mAh 40min 93-220°C 6min Yes Ceramics No OLED

 

VST Priams 2 - A new model from VS company, the creators of Titan 2 Hebe.
Small compact vaporizer for vaporization of dried herbs.
Robust metal chamber provides realy decent heat dissipation.
Device works in a temperature range of 93-220 ° C.
Build in LCD display provides information about battery status and temperature.
The Vaporizer works on a removable 18500 battery.
Charging is via the standard microUSB port.

The equipment is new and originally packed.
Dimensions: 127mm x 96mm
Available colors: black
1 year warranty

Set contains:

- VST Priams 2 vaporizer
- 18500 battery
- Fitted glass mouthpiece
- Silicone gaskets 6pcs
- USB cable
- Nozzle for compacting and cleaning the vaporizer
- Instruction manual in English
- Box


Additional Information

Color N/A
Description

VST Priams 2 to kolejny waporyzator przenośny chińskiego producenta VS – Vapor Source, znany z poprzednich urządzeń Titan i Titan 2 Hebe. VST Priams 2 nawiązuje swoją specyfiką do Titana 2. W modelu tym zastosowaną tę samą elektronikę. Obudowa VST Priams 2 składa się z 3 różnych materiałów: metal, tworzywo sztuczne i skóra ekologiczna. Jeśli więc chodzi o design, ten model albo przypadnie do gustu albo nie, jego wygląd jest dość specyficzny. Vaporizer ten posiada za to kilka zalet jakich nie miał Titan 2. Przede wszystkim w VST Priams 2 komora na susz wykonana jest z ceramiki. Dzięki temu rozwiązaniu, podczas waporyzacji smak wydzielanej pary jest bardzo czysty i neutralny. Kolejną zaletą jest zastosowanie ustnika ze szkła żaroodpornego, również ma to bardzo pozytywny wpływ na smak podczas waporyzacji. Największą zaletą tego modelu jest zastosowanie wymiennego akumulatorka. Pozwala to cieszyć się waporyzacją wszędzie tam gdzie ciężko o jakiekolwiek źródło prądu. Wystarczy mieć ze sobą na zmianę naładowany zapasowy akumulatorek. W VST Priams 2 zastosowano popularny akumulator typu paluszek o symbolu 18500. Ten dołączony do zestawu ma pojemność 1100mAh i po pełnym naładowaniu wystarcza na  około 40 min działania. Akumulatorek ładować możemy za pomocą potu microUSB, który znajduje się w dolnej części urządzenia, przy pomocy dołączonego do zestawu kabla USB. Vaporizer ładować możemy z portu USB komputera, przez ładowarkę sieciową lub jeśli mamy dedykowaną ładowarkę do ogniw 18500 to nic nie stoi na przeszkodzie aby ładować akumulatorek oddzielnie – po wyjęciu z vaporizera.

W VST Priams 2 zastosowano ten sam układ sterujący co w waporyzatorze Titan 2 Hebe. Urządzenie włączamy i wyłączamy pięcioklikiem. Po przytrzymaniu przycisku POWER następuję włączenie nagrzewania i jednocześnie podświetla się ekran LCD. Na wyświetlaczu widzimy stan aktualnej i ustawionej temperatury oraz poziom naładowania baterii. Do dyspozycji mamy zakres temperatur od 93 do 220°C. Temperaturę ustawiać możemy z dokładnością co 1°C. VST Priams 2 posiada automatyczne wyłączanie grzania po czasie 6 minut.

W zestawie z waporyzatorem znajdziemy kabel USB, zapasowe sylikonowe uszczelki, zapasowy szklany ustnik, wyciorek, metalowe wykałaczki, instrukcję obsługi w języku angielskim oraz pudełko.