Focus Pro

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Focus Pro

Be the first to review this product

Availability: In stock

€77.72

Quick Overview
pojemnosc baterii 3200mAh Battery life 75min
80-240°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
3200mAh 75min 80-240°C 5min Yes Ceramics No OLED

New Vaporizer Focusvape Pro.
Classic-shaped, metal-enclosed casing with ceramic chamber and glass mouthpiece.
Focusvape Pro comes with an OLED display which gives us full control and freedom of action.
Temperature range from 80 ° C to 240 ° C.
Very fast heating - about 35 seconds
When the vaporizer reaches the set temperature, it will alert you with the built-in vibration.
3-stage air flow regulation.
Powered by a replaceable 18650 battery with a capacity of up to 3200mAh.
Battery charging via the microUSB port.

New and original packaging.
Available colors: black
One year warranty.

Included:
-Vaporizer Focusvape Pro 18650
-USB cable
-Silicone mouthpiece cap
-Spare strainers 3pcs.
-Spare glass mouthpiece
-Cleaning brush
-User manual
-Box


Additional Information

Color No
Description

Focus Pro to ulepszona wersja podstawowego modelu Focus V. Tak jak w przypadku niższego modelu, wersja Pro także posiada wymienny akumulator 18650 lecz o większej pojemności bo aż 3200mAh. Naładowany do pełna powinien wystarczyć na około 75 minut nieprzerwanego działania. Jeżeli mamy na zmianę akumulator 18650 o większej bądź mniejszej pojemności, w ciągu kilku chwil możemy go wymienić i korzystać dalej z urządzenia wszędzie tam gdzie będziemy z dala od źródła zasilania. Akumulator możemy ładować osobno lub w gdy znajduje się w waporyzatorze. Do tego celu służy wbudowany port microUSB.


Focus Pro wykonany został z bardzo dobrej jakości materiałów. Mamy tutaj ustnik ze szkła żaroodpornego oraz ceramiczną komorę na susz. Zastosowanie takich materiałów pozwala cieszyć się doskonałym smakiem podczas waporyzacji.


Ta wersja waporyzatora posiada czytelny wyświetlacz OLED który sprawia że korzystanie z vaporizera jest niezwykle proste i przyjemne. Zakres obsługiwanych temperatur wynosi od 80 do aż 240°C. W tych temperaturach zwaporyzujemy wszystko. Dokładność ustawiania co 1°C co daje nam ogromny wachlarz możliwości doboru odpowiedniej temperatury. Informacje na temat temperatury czy stanie naładowania baterii wyświetlane są na ekranie OLED. Do 200°C Focus Pro nagrzewa się w około 35 sekund, jest to bardzo dobry czas i tym samym w pół minuty od włączenia urządzenia możemy zacząć waporyzować. Po osiągnięciu wybranej temperatury vaporizer powiadamia nas wbudowaną wibracją.


Focus Pro także posiada 3 stopniową regulację przepływu powietrza. Znajdujący się na obudowie pierścień możemy obracać, tym samym odsłaniając kolejne otwory które przez który przepływa powietrza gdy robimy wdech podczas wapowania.


W skład zestawu jaki otrzymujemy wchodzą: waporyzator Focus Pro, akumulator 18650 3200mAh, kabel USB, zapasowe sitka, zapasowy szklany ustnik, silikonowa nakładka na ustnik, niezbędnik do czyszczenia komory i ubijania suszu oraz instrukcja obsługi w języku angielskim.