Flowermate V5.0X

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Flowermate V5.0X

Be the first to review this product

Availability: Out of stock

€113.35

Quick Overview
pojemnosc baterii 5200mAh Battery life 180min
180-210°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
5200mAh 180min 180-210°C 5min Yes Ceramics Yes No

Product available on request. Shipping time: 5 days after order payment.

Portable vaporizer Flowermate V5.0X for vaporization of dried herbs.
It has 6 temperature settings:
80 ° C, 185 ° C, 190 ° C, 196 ° C, 202 ° C and 210 ° C.
Automatic shutdown after 5 minutes.
The LEDs on the side of the device indicate what temperature is currently set.
Heating chamber made of ceramics.
Heat-resistant glass mouthpiece hidden in the storage compartment at the bottom of the device.
During use the mouthpiece is mounted to the top of the chamber.
High capacity 5200mAh lithium ion battery provides approximately 3 hours of continuous vaporization.

Brand new and original packaging.
Available colors: black
One year warranty.

Set contains:
-Flowermate V5.0X vaporizer
-Glass mouthpiece
-Borosilicate mouthpiece
-Charger
-Spare strainer
-Oil/wax container
-Dry herbs container
-Spare top lid
-Cleaning brush
-Adapter for water pipe
-English language instruction manual
-Box

 

Additional Information

Color No
Description

Flowermate V5.0X to kolejna odsłona znanej serii waporyzatorów i następca pierwszych modeli z serii V5. Jest to solidny i godny polecenia waporyzator przenośny od firmy Flowermate Technology. Prostokątna metalowa obudowa jest bardzo mocna i swoim wnętrzu skrywa wbudowane ogniwo o pojemności aż 5200mAh. Czas pracy Flowermate V5.X jest jego największym atutem. W pełni naładowany potrafi wytrzymać aż do 3 godzin waporyzacji. Mało który model może poszczycić się takim czasem pracy. Bez obaw możemy go zabrać na całodniową wycieczkę nie martwiąc się, że zabraknie nam prądu. Jeżeli już będziemy go chcieli go naładować to musimy pamiętać aby wziąć ze sobą ładowarkę która jest dołączona do zestawu. V5.0X nie posiada portu microUSB a ładowanie odbywa się przez okrągłe gniazdo 3,5mm fabryczną ładowarką 9V.

W obudowie Flowermate V5.0X  znalazło się też miejsce na szklany ustnik. Chowamy go od spodu urządzenia odsuwając plastikową przesuwkę. Taka sama przesuwka znajduje się na górze z jednej jej strony mamy gniazdo ładowania a przesuwając ją zakrywamy gniazdo a odsłania się ceramiczna komora w którą wkręcamy ustnik. W tym modelu komora nie jest podświetlana tak jak w podstawowych wersja V5.

V5.0X posiada 6 zaprogramowanych ustawień temperatury. Na krawędzi urządzenia znajduje się skala Celsjusza oraz Fahrenhieta i przypisane do nich diody LED które wskazują daną temperaturę. Zakres temperatur to od 180°C do 210°C. Flowermate V5.0X posiada w zestawie metalowy kontenerek na substancje płynne. Nagrzewanie jest bardzo szybkie, w zaledwie 20 sekund od włączenia Flowermate V5.0X jest już gotowy do waporyzacji.

V5.0X fabrycznie został wyposażony w metalowy adapter wodny. Adapter nakręcamy w miejsce ustnika i możemy przefiltrować waporyzowaną parę przez dowolne bongo ze szlifem 14 lub 18mm.

W skład zestawu jaki znajdziemy w pudełku wchodzą: Flowermate V5.0X, metalowa wykałaczka, kontenerek na koncentraty, kontenerek na susz, ustnik borokrzemowy, adapter wodny, zapasowe wieczko, zapasowe sitka, wyciorek do czyszczenia, ładowarka sieciowa i instrukcja obsługi w języku angielskim.