Flowermate V5.0X Mini

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Flowermate V5.0X Mini

Be the first to review this product

Availability: Out of stock

€111.13

Quick Overview
pojemnosc baterii 2600mAh Battery life 90min
180-210°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
2600mAh 90min 180-210°C 5min Yes Ceramics Yes No

Portable Vaporizer Flowermate V5.0X Mini for vaporization of dried herbs. This is the latest miniature version of the device.
It has 6 temperature settings:
180 ° C, 185 ° C, 190 ° C, 196 ° C, 202 ° C and 210 ° C
Automatic shutdown after 5 minutes.
The LEDs on the side of the device indicate what temperature is currently set.
Heating chamber made of ceramics.
Heat-resistant glass mouthpiece hidden in the storage compartment at the bottom of the device.
During use the mouthpiece is mounted to the chamber.
Li-ion battery with capacity of 2600mAh, provides over 1.5 hours continuous vaping.
An interesting feature of this model is the possibility to use it as the POWER BANK, so we can use the vaporizer to charge our mobile phone or other device.

Brand new and original packaging.
Available colors: black
One year warranty.

Set contains:
-Flowermate V5.0X vaporizer
-Glass mouthpiece
-Borosilicate mouthpiece
-Charger
-Spare strainer
-Oil/wax container
-Dry herbs container
-Spare top lid
-Cleaning brush
-Adapter for water pipe
-English language instruction manual
-Box

 

Additional Information

Color N/A
Description

Flowermate V5.0X Mini to kolejna odsłona znanej serii waporyzatorów i następca pierwszych modelu V5.0S Mini. Jest to solidny i godny polecenia waporyzator przenośny od firmy Flowermate Technology. Mała prostokątna metalowa obudowa jest bardzo mocna i swoim wnętrzu skrywa wbudowane ogniwo o pojemności 2600mAh. Czas pracy Flowermate V5.X Mini jest o połowę krótszy niż jego pełnowymiarowych braci i wynosi około 90 minut co i tak jest bardzo dobrym wynikiem jak na tak małe gabaryty. W pełni naładowany potrafi wytrzymać aż do 3 godzin waporyzacji. Seria Mini została wyposażona w port microUSB, daje to nam większą swobodę, gdyż waporyzator możemy naładować z dowolnego źródła prądu. Co więcej Flowermate V5.0X Mini posiada także port USB i nasz waporyzator możemy zamienić w power bank i podładować np. swój smartfon lub dowolne inne urządzenie gdyby zaszła taka potrzeba. Chyba żaden inny waporyzator nie posiada takiej opcji.

W obudowie Flowermate V5.0X Mini znalazło się miejsce na szklany ustnik. Chowamy go od spodu urządzenia odsuwając plastikową przesuwkę. Taka sama przesuwka znajduje się na górze. przesuwając ją zakrywamy gniazdo a odsłania się ceramiczna komora w którą wkręcamy ustnik

V5.0X Mini posiada 6 zaprogramowanych ustawień temperatury. Na krawędzi urządzenia znajduje się skala Celsjusza oraz Fahrenheita i przypisane do nich diody LED które wskazują daną temperaturę. Zakres temperatur to od 180°C do 210°C. Flowermate V5.0X Mini posiada w zestawie metalowy kontenerek na substancje płynne. Nagrzewanie jest bardzo szybkie, w zaledwie 20 sekund od włączenia Flowermate V5.0X Mini jest już gotowy do waporyzacji.

V5.0X Mini również został wyposażony w metalowy adapter wodny. Adapter nakręcamy w miejsce ustnika i możemy przefiltrować waporyzowaną parę przez dowolne bongo ze szlifem 14 lub 18mm.

W skład zestawu jaki znajdziemy w pudełku wchodzą: Flowermate V5.0X Mini , metalowa wykałaczka, kontenerek na koncentraty, kontenerek na susz, ustnik borokrzemowy, adapter wodny, zapasowe wieczko, zapasowe sitka, wyciorek do czyszczenia, kabel USB i instrukcja obsługi w języku angielskim.