Firefly 2

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Firefly 2

Be the first to review this product

Availability: Out of stock

Regular Price: €329.37

Special Price €311.56

Quick Overview
pojemnosc baterii 770mAh Battery life unknown
171-260°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
770mAh unknown 171-260°C unknown Yes Metal Yes No

The latest Firefly 2 vaporizer model.
The new model is 33% smaller and 55% lighter than its predecessor.
The fastest heating up to 203°C in just 3 seconds.
On the sides of the device there are 2 touch buttons and on the top in the central part there is a LED diode.
Through a dedicated smartphone application you can control the vaporizer via bluetooth.
There are 6 temperature settings to choose from:
Low - 171°C
Medium - Low - 182°C
Medium - 193°C
Medium High - 204°C
High - 215°C
Concentrates - 260°C
The application can also change the binding of buttons and read the battery level.
The lid of the device is closed by magnet.
The vaporizer can be charged via the USB 3.0 port.
The set also includes an additional battery.

Brand new and original packaging.
Available colors: grey.
One year warranty.

Set includes:
-Firefly 2 vaporizer
-Additional rechargeable battery
-Docking Station
-Strainers for oil/wax
-Cleaning brush
-USB cable
-Box


 

 

Additional Information

Color No
Description

Firefly 2 to jeden z najlepszych waporyzatorów konwekcyjnych dostępnych na rynku. Jest to niewątpliwie górna półka jeśli chodzi o waporyzatory przenośne. Firefly 2 to kontynuacja świetnego waporyzatora stworzonego przez amerykańską firmę Firefly Vapor. Należy wspomnieć że jest to vaporizer należący do grupy urządzeń on-demand. Co to oznacza? Materiał np. susz jest podgrzewany od razu w około 3 sekundy. Działa to podobnie jak obsługa e-papierosa, gdy chcemy wziąć chmurę to naciskamy przycisk. Możemy zatem całą waporyzację rozłożyć w czasie i nie musimy waporyzować całej komory podczas jednej kilku(nasto) minutowej sesji. Co za tym idzie Firefly 2 wymaga też właściwej obsługi przez użytkownika, gdyż niedoświadczone osoby, które mają po raz pierwszy vaporizer w ręce mogą mieć problemy aby załapać dobrą chmurę.

Firefly 2 jest bardzo starannie wykonany. Obudowa oraz wszystkie jej elementy są perfekcyjnie spasowane i zrobione z najwyższej jakości materiałów. Jest on mniejszy i zgrabniejszy od swojego poprzednika. Jest także o 55% od niego lżejszy, poprzez użycie lżejszej obudowy wykonanej ze stopów magenzu. Także miejsce standardowego przycisku zastąpiły 2 przyciski dotykowe, umieszczone po bokach urządzenia. Ma to zapobiec samoistnemu włączeniu się waporyzatora, gdy będziemy przenosić go w kieszeni lub plecaku.

Firefly 2 do pełnej obsługi wymaga dedykowanej aplikacji, którą możemy pobrać ze sklepu Play lub App Store na urządzenie mobilne. Dzięki aplikacji sprawdzimy m.in. stan naładowania baterii i mamy możliwość ustawienia temperatury.

Zestaw jaki dostajemy od producenta jest dosyć bogaty. W zestawie znajdziemy zapasową baterię, co jest wielkim plusem. Ładowanie odbywa się za pomocą stacji dokującej poprzez kabel USB który możemy podłączyć do dowolnego urządzenia wyposażonego w port USB. W pełni naładowana bateria powinna wystarczyć na około 5-6 sesji.

W zestawie z Firefly 2 znajdziemy: zapasową baterię, wyciorek, mokre chusteczki nasączone ISO, wykałaczki, pady do koncentratów oraz stację dokująca wraz z kablem USB.