Boundless CFV V2

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Boundless CFV V2

Be the first to review this product

Availability: In stock

€165.37

Quick Overview
pojemnosc baterii 1700mAh Battery life 30min
30-230°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
1700mAh 30min 30-230°C unknown Yes Ceramics unknon OLED

 

CFV - Portable Convection Vaporizer.
Equipped with an OLED display.
Temperature range from 60°C to 230°C, adjustable to each 1°C.
Very fast heating up - about 30 seconds.
Interesting in this model is possibility to use additional exchange rings in the heating chamber (included 3 wood and 1 glass) which allows various effects during vaporization.
A standard micro USB slot is used to charge the device.

Brand new and original packaging.
Dimensions: 12.7 x 10.8 x 5.7 cm, Weight: 126g
Available colors: black
Two years manufacturer warranty.

Set includes:
- CFV Vaporizer
- Spare gaskets
- Spare strainers
- Replacement rings
- Funnel for filling the chamber
- Brush for cleaning and whipping
- USB cable
- Key to unscrew the chamber
- Instruction manual in English
- Box

 

 

Additional Information

Color No
Description

Boundless CFV V2 to w pełni konwekcyjny waporyzator przenośny. CFV V2 to wykonany z duża precyzją i z bardzo dobrej jakości materiałów vaporizer od firmy Boundless. Obudowa CFV została wykonana z tworzywa sztucznego natomiast. W nowej wersji komora na susz jest zrobiona ze stali nierdzewnej.

W wersji V2 zrezgynowano z pierścieni smakowych. W zamian za to producent dorzucił do zestawu metalowy adapter wodny na szlif 14/18 mm. Dzięki niemu możemy podłączyć nasz waporyzator do fajki wodnej, bonga i zyskać dzięki temu dodatkową filtrację wodną. Nasza para będzie nieco czystsza i schłodzona, co za tym idzie delikatniejsza.

Blundless CFV V2 wyposażony został w nowoczesny, czytelny ekran OLED. Dzięki temu mamy wgląd na stan baterii oraz możemy dowolnie ustawiać temperaturę. Zakres temperatur jest dość szeroki. Najniższa możliwa temperatura to 60 do 230°C. Temperaturę możemy ustawiać dowolnie co 1°C. Możemy także zmieniać orientację wyświetlanych informacji o 180 stopni.

CFV V2 posiada wbudowany akumulator o pojemności 1700mAh. Gdy naładujemy go do pełna, zapewni nam około 30-40 minut ciągłej pracy. Dzięki wbudowanemu portowi microUSB CFV możemy z łatwością naładować go ładowarką sieciową telefonu, power bankiem czy korzystając z USB laptopa.

Zestaw zawiera: Waporyzator Boundless CFV, adapter wodny, kabel USB, zapasowe sitka, niezbędnik do czyszczenia i ubijania suszu, i
instrukcję obsługi w języku angielskim.