Boundless CF Hybrid

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Boundless CF Hybrid

Be the first to review this product

Availability: Out of stock

€113.35

Quick Overview
pojemnosc baterii 2500mAh Battery life unknown
40-221°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
2500mAh unknown 40-221°C 5min Yes Ceramics Yes OLED

CF Hybrid is the latest vaporizer from Boundless company.
Suitable for vaporization of dried herbs and concentrates.
It has adjustable power in the range of 2-60W, and 0.2 - 4.5 Ω.
Possibility to use 510 thread.
Range of temperatures for heating is 40-221 ° C.
Very fast heating.
Ceramic heating chamber.
Replaceable 18650 type battery.

Brand new and original packaging.
Two years warranty.
Available colors: black.

Set contains:
-CF Hybrid
-Box for concentrates
-Spare strainers
-Cleaning brush
-USB cable
-User manual
-Box

Additional Information

Color No
Description

Boundless CF Hybrid to bardzo ciekawy model od firmy Boundless. Waporyzator o prostokątnym kształcie w obudowie pokrytej gumą. Bardzo dobrze leży w dłoni. W CF Hybrid mamy możliwość waporyzacji suszu oraz koncentratów po zastosowaniu metalowego kontenerka, który również znajduje się w zestawie. Co więcej model ten obsługuje atomizery ze standardowym gwintem 510, więc CF Hybrid doskonale nada się również do waporyzacji liquidów. CF Hybrid posiada u góry ceramiczną komorę zamykaną wieczkiem z obracanym o 360 stopni ustnikiem. Po drugiej od dołu znajduje się gwint 510 na atomizery.

W modelu tym zastosowano czytelny ekran OLED, który zamontowano na krawędzi obudowy. Wyświetla on temperaturę oraz stan baterii w opcji waporyzacji suszu i koncentratów. Do wyboru mamy zakres temperatur od 40°C do 221°C. Istnieje również możliwość zmiany skali na stopnie Fahrenheita. W drugiej opcji dla atomizera mamy możliwość sterowania mocą, na wyświetlaczu ukazuje nam się też informacja o V i ohm.

Otwierana obudowa CF Hybrid kryje wymienny akumulator 18650 o pojemności 2500mAh. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i pozwala na korzystanie z waporyzatora z dala od źródła prądu. Wystarczy że wyposażymy się w dowolny akumulator tego typu i w parę chwil możemy go podmienić w naszym urządzeniu. Nie mogło zabraknąć także miejsca na port microUSB. Znajduje się on od spodu zaraz obok gwintu 510. Przez USB możemy naładować nasze ogniwo chyba że posiadamy ładowarkę na akumulatory 18650 to również możemy jej użyć.

Razem z CF Hybrid w pudełku znajduje się: kabel USB, kontenerek na koncentraty, zestaw do czyszczenia komory i ubijania suszu, zapasowe sitka i instrukcja obsługi w języku angielskim