Boundless CFC

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Boundless CFC

Be the first to review this product

Availability: In stock

€68.81

Quick Overview
pojemnosc baterii 2200mAh Battery life 90min
60-230°C Ceramics

Details

Technical parameters
Battery capacity Worktime on battery Temperature range Auto-off heating USB Material of the heating chamber Vaporization wax/oil Display
2200mAh 90min 60-230°C 5min Yes Ceramics No OLED

Boundless CFC vaporizer.
It is adjustable at each 1°C in the range of 60-230 ° C
The heating chamber is made of ceramics.
Very fast heating - about 22 seconds to 200 ° C
OLED display 0.69" displays all status information such as temperature, lamp status, etc.
Equipped with a built-in 18650 battery gives about 90 minutes of vaporization.
MicroUSB port for charging the device.

Brand new and original packaging.
Available colors: black.
Two years warranty.

Set contains:
-Boundless CFC vaporizer
-Cleaning brush
-USB cable
-English language instruction manual
-Box

 

Additional Information

Color No
Description

Boundless CFC to bardzo mały, kompaktowy waporyzator o niebanalnym kształcie.  Jest to przenośny vaporizer który służy do waporyzacji mieszanek ziołowych. Posiada on ceramiczną komorę na susz, dzięki czemu smak ziół podczas waporyzacji pozostaje niezmieniony.

CFC został wyposażony w wyświetlacz wykonany w technologii OLED, który zapewnia znakomitą czytelność. Dodatkowo możemy obracać wyświetlany obraz o 180 stopni. Jest to dobra opcja dla kogoś kto jest prawo czy leworęczny, bo można w łatwy sposób zmienić orientację ekranu. Wygodne i bardzo rzadko spotykane rozwiązanie. CFC posiada bardzo szeroki zakres temperatur działania. Najniższa temperatura to 60 a najwyższa 230°C. Ustawienia możemy dokonać z dokładnością co 1°C. Daje nam to bardzo duże pole możliwości dostosowania temperatury do każdej mieszanki ziołowej jaką mamy zamiar waporyzować. Aby nagrzać się do 200°C CFC potrzebuje zaledwie 22 sekund. Jest to wynik godny pozazdroszczenia nawet przez dużo droższe waporyzatory z najwyższej półki. Aktualną temperaturę oraz poziom baterii znajdziemy na wyświetlaczu.

Boundless CFC posiada wbudowany akumulator o pojemności 2200mAh. Gdy waporyzator jest naładowany do pełna, możemy korzystać z niego aż przez 90 minut. Do ładowania służy zwykły standardowy port microUSB który umieszczono na obudowie urządzenia.

W pudełku wraz z waporyzatorem Boundless CFC znajdziemy także: szczoteczkę do czyszczenia , kabel USB oraz instrukcję obsługi w języku angielskim.